o nás

Už takmer 20 rokov poskytujeme špičkové riešenia pre manažment vysoko personalizovanej zákazníckej komunikácie. Svojim klientom pomáhame budovať dlhodobé zákaznícke vzťahy  a ich zákaznícku komunikáciu meníme na efektívny a fungujúci proces. Spolupracujeme s nadnárodnými spoločnosťami z Európy, Ameriky a Ázie a primárne sa špecializujeme na telekomunikácie, bankovníctvo, poisťovníctvo a dodávateľov energií.

princípy a hodnoty

Sme presvedčení o tom, že našou špecializáciou a stabilným tímom kvalifikovaných konzultantov dokážeme klientom poskytnúť vynikajúci servis a unikátnu pridanú hodnotu. V tom, čo robíme, sme spoľahliví.

kvalita

Táto vlastnosť je základom firemnej filozofie spoločnosti Contally a máme ju zapísanú priamo v našej DNA. Potvrdzuje to odbornosť našich konzultantov, efektivita interných procesov, ako aj kvalita navrhovaných a dodávaných riešení.

bezpečnosť

Uvedomujeme si, že pracujeme s citlivými dátami a máme prístup k osobným údajom klientov. Aby sme ich držali v bezpečí, naše riešenia spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné kritéria.

profesionalita

Vieme, čo robíme a za svojimi rozhodnutiami si hrdo stojíme. Pre klientov navrhujeme riešenia, ktoré dokonale spĺňajú ich požiadavky. Dohodu chápeme ako záväzný prísľub a ak sa na niečom vzájomne dohodneme, tak to aj reálne dodržíme. Vystupujeme férovo a úprimne nielen navonok, ale počas celej doby spolupráce.

stabilita

Veríme, že stabilita a spoľahlivosť sú v oblasti zákazníckej komunikácie dôležitejšie ako rýchlosť. Všetky tieto vlastnosti sa nám však podarilo skĺbiť a vytvoriť tak stabilný tím konzultantov, ktorí pri práci používajú spoľahlivé hardvérové a softvérové riešenia a robustnú architektúru nášho riešenia.

pridajte sa k najlepším

Ak potrebujete poradiť ohľadom riešenia, kontaktujte nás.

© 2024 Contally s.r.o. | All rights reserved | Created by © 2024 Contally s.r.o. | All rights reserved marketinger
Created by marketinger