Späť na zoznam

Upgrade systému Exstream z verzie 5 na 9

o zákazníkovi

Zákazníkom je medzinárodná finančná spoločnosť, ktorá funguje v 18 krajinách so silnou pôsobnosťou v Európe a Japonsku. Pôsobí v oblasti poisťovníctva, dôchodkových fondov, investovania a bankových produktov. S viac ako 14 000 zamestnancami celosvetovo patrí medzi významných medzinárodných hráčov na tomto trhu.

firemná výzva

Pobočka v Poľsku, ktorá pôsobí v rámci skupiny ako samostatná jednotka, využívala na komunikáciu so zákazníkmi riešenie OpenText Exstream. Okrem informovania zákazníkov musí CCM systém spĺňať aj legislatívny rámec stanovený zákonom. Aj to z neho robí jeden z kľúčových firemných systémov.

S blížiacim sa ukončením podpory verzie 5 sa firma rozhodla využiť možnosť aktualizácie systému na najnovšiu verziu 16.4. Časový cieľ bol stanovený na 6 mesiacov a jednou z kľúčových požiadaviek bolo zachovanie kontinuity a bezchybný nábeh novej verzie ihneď od spustenia.

contally riešenie

Spoločnosť OpenText oslovila priamo Contally ako jediného dodávateľa v regióne so skúsenosťami s verziou 5, ako aj nadštandardnými skúsenosťami s updatom Exstreamu. Nevšedná situácia pri tomto upgrade spočívala v potrebe preniesť systém cez 4 hlavné verzie verzií, z ktorých dve (verzia 6 a 8) znamenali výraznú zmenu architektúry systému, v časovom horizonte šesť mesiacov.

Časový limit na update systému bolo možné splniť vďaka internému systému Contally, ktorý umožňuje vysokú automatizáciu celého procesu. Tento systém dokáže vyvolať rôzne typy dokumentov vo všetkých verziách Exstream riešenia a poukázať na zmeny vizuality alebo funkčnosti dokumentu v rôznych verziách. Na základe automatizovanej spätnej väzby od systému je neskôr možné doladiť nové nastavenie.

výsledok

Výzva zákazníka bola v prechode cez 2 architektúry systému. Práve tieto zmeny si vyžadovali špeciálny prístup pri zmene dokumentov ako aj modulov. V rámci prosefionality Freeland teamu, bohatým skúsenostiam z rôznych verzií systému a internému riešeniu na riadenie aktualizácií sa tento update podaril v rekordnom čase a za splnenia všetkých kritérií. Po ostrom nasadení systém spĺňal všetky požiadavky a generoval dokumenty v 100% kvalite.

ďalšie prípadové štúdie

pridajte sa k najlepším

Ak potrebujete poradiť ohľadom riešenia, kontaktujte nás.

© 2024 Contally s.r.o. | All rights reserved | Created by © 2024 Contally s.r.o. | All rights reserved marketinger
Created by marketinger